Piątek, 30 września 2022r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

UWAGA ZMIANA TERMINU POSIEDZENIA KOMISJI GOSPODARCZEJ!!! Informacja o posiedzeniu Komisji Gospodarczej

22 września, 2022
UWAGA ZMIANA TERMINU POSIEDZENIA KOMISJI GOSPODARCZEJ!!!  Informacja o posiedzeniu Komisji Gospodarczej

Wiceprzewodnicząca Komisji Gospodarczej Pani Alfreda Mendakiewicz informuje, że zwołane na  dzień 22 września 2022 roku (czwartek) posiedzenie Komisji Gospodarczej  zostaje przełożone na dzień 26 września 2022 roku (poniedziałek) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

 


Proponowany porządek posiedzenia:

  1. Powitanie i przyjęcie porządku obrad Komisji.
  2. Omówienie problemów i sytuacji finansowej Zakładu Gospodarki Komunalnej w Janowie. Referuje Prezes ZGK w Janowie Pan Michał Napora.
  3. Wolne wnioski i zapytania.
  4. Zakończenie obrad.

 

 

 

 

 

 

                                                                                                  

Informację przygotowała: Justyna Nowak

 

 

 

 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).