Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Wizyta Świętego Mikołaja

07 grudnia, 2023
Wizyta Świętego Mikołaja

W środowe popołudnie, 6 grudnia do Janowa przybył długo wyczekiwany Święty Mikołaj. Dzięki zimowej aurze, Mikołaj nie miał problemu z dotarciem na janowski rynek, gdzie wszystkim grzecznym dzieciom wręczył prezenty.

To nie jedyne zadanie jakie czekało na Mikołaja. W czasie wesołej zabawy rozświetlił świąteczne dekoracje sprawiając, że możemy cieszyć się już wspaniałym klimatem Świąt.

Na rozpoczęcie spotkania dzieci z Kółka Gitarowego SOKiS wykonały świąteczne piosenki dla Mikołaja. Wydarzenie zorganizował Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Janowie przy współpracy z Gminą Janów.

Po tej wizycie Mikołaj zaparkował swoje sanie na ścieżce w Lgoczane. Były prezenty, zabawa, ciepły poczęstunek ale przede wszystkim dużo, dużo radości z powodu odwiedzin wspaniałego gościa.

Wcześniej przetarł szlaki w Gminie Janów odwiedzając  3 grudnia dzieci w OSP w Złotym Potoku, gdzie z okazji odwiedzin zacnego gościa odbyła się Zabawa Mikołajkowa. Dzieci pięknie zaśpiewały i zatańczyły udowadniając, że w pełni zasłużyły na otrzymane prezenty.

Mikołaj z wesołym „Ho, ho, ho” przybył też do przedszkolaków w Lusławicach i Złotym Potoku, których listy dokładnie przeczytał i obdarował upragnionymi prezentami.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).