Sobota, 28 stycznia 2023r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Pokaż menu

Woda w miejscowości Piasek Zdatna do spożycia.

08 marca, 2016
Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0 Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0
Na podstawie otrzymanego w dniu dzisiejszym, orzeczenia Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Częstochowie, informujemy, że wyniki badań laboratoryjnych wody pochodzącej z sieci wodociągowej w Piasku, nie wykazały obecności bakterii z grupy coli. W związku z powyższym, informujemy mieszkańców, że woda pochodząca z sieci wodociągowej w miejscowości Piasek jest już zdatna do spożycia. Jednocześnie zawiadamiamy mieszkańców, że od dziś na ujęciu w Piasku działa sterylizator UV, który zapobiega kolejnym skażeniom wody tłoczonej do sieci.

 

 - ORZECZENIE O DOBREJ JAKOŚCI WODY W PIASKU

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).