Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Wójt Gminy Janów Edward Moskalik Osobowością Roku 2019

11 września, 2021
Wójt Gminy Janów Edward Moskalik Osobowością Roku 2019

Edward Moskalik Wójt Gminy Janów otrzymał tytuł Osobowości roku 2019 w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

10 września 2021 r. w  Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się gala plebiscytu Osobowość Roku edycji 2019 i 2020 województwa śląskiego. Wręczono statuetki i dyplomy osobom, które czytelnicy Dziennika Zachodniego obdarzyli zaufaniem, poprzez oddane głosy.

W gronie laureatów plebiscytu znalazła się niegdyś mieszkająca w Janowie Pani Elżbieta Mendakiewicz. Pani Elżbieta otrzymała tytuł Osobowość Roku w kategorii Kultura. obecnie jest dyrektorem Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).