Piątek, 18 czerwca 2021r. | Imieniny: Marka, Elzbiety
Pokaż menu

Wybrano wykonawcę w ramach realizacji zadania związanego z usuwaniem azbestu z terenu Gminy Janów

11 czerwca, 2021
Wybrano wykonawcę w ramach realizacji zadania związanego z usuwaniem azbestu z terenu Gminy Janów

Uprzejmie informujemy mieszkańców, którzy zakwalifikowali się do Programu usuwania wyrobów azbestowych z terenu Gminy Janów, że w zapytaniu ofertowym wybrano Wykonawcę przedmiotowego zadania, tj. firmę:

PHUP „ EURO-GAZ” Sp. J. Jacek Łój
Zgórsko ul. Leśna 48, 26-052 Nowiny
Tel. kontaktowy: 41/ 346 51 87.

W razie jakichkolwiek pytań, firma pozostaje do Państwa dyspozycji w dniach od: poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00- 17.00 oraz w soboty od 07.00-14.00.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).