Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Wyjazd do teatru

28 stycznia, 2016
Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0 Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0
Samorzdowy Orodek Kultury i Sportu w Janowie organizuje wyjazd dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, do Teatru im. Adama Mickiewicza w Czstochowie na sztuk pt.: "Niesamowite Przygody Robaczka-Kaczka". Cena biletów 15,00 z, transport oraz opiek zapewnia SOKiS. Zapisy przyjmujemy w siedzibie SOKiS oraz pod nr tel. 34 327 81 08. O udziale w wyjedzie decyduje kolejno zgosze. Wyjazd do teatru w dniu 16 lutego 2016 r. o godz. 8.30.

Źródło: http://janow.pl/?s=a&t=1&m=&i=5708
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).