Czwartek, 21 września 2023r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

Wykaz nieruchomości do sprzedażu

07 lipca, 2023
Wykaz nieruchomości do sprzedażu

Wykaz nieruchomości będących własnością Gminy Janów przeznaczonych do sprzedaży w Janowie, w Lipniku, w Lusławicach, w Piasku, w Teodorowie i w Złotym Potoku.

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Wykaz nieruchomości będących własnością Gminy Janów przeznaczonych do sprzedaży w Janowie, w Lipniku, w Lusławicach, w Piasku, w Teodorowie i w Złotym Potoku. pdf 126,97 KB Pobierz
Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).