Czwartek, 30 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda
Pokaż menu

Wyniki wyborów uzupełniających

03 kwietnia, 2016
Staw Amerykan - Złoty Potok - Frees / Wikipedia / CC0 Staw Amerykan - Złoty Potok - Frees / Wikipedia / CC0

W dniu 3 kwietnia odbyły się wybory uzupełniające do Rady Gminy Janów w okręgu wyborczym nr 11. Na 443 uprawnionych w głosowaniu wzięło udział 160 osób. Frekwencja wyniosła 36,12 %. W wyniku głosowania najwięcej ważnych głosów uzyskała Pani Alfreda Mendakiewicz, która zdobyła 92 głosów. Natomiast Pani Teresa Bal zdobyła 65 głosów. W wyniku głosowania mandat radnego zdobyła Pani Alfreda Mendakiewicz. Swoją funkcję rozpocznie z chwilą złożenia ślubowania na Sesji Rady Gminy Janów.

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Protokół wyników głosowania w obwodzie pdf 127,32 KB Pobierz
Protokół z wyborów uzupełniających pdf 167,31 KB Pobierz

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).