Środa, 6 lipca 2022r. | Imieniny: Gotarda, Dominiki, Lucji
Pokaż menu

Wystawa dogów argentyńskich

14 czerwca, 2022
Wystawa dogów argentyńskich

Stowarzyszenie DAL - Dogo Argentino Lovers zaprasza na wystawę dogów argentyńskich, która odbędzię się 19 czerwca 2022 r. na błonach w Złotym Potoku.

organizatorzy spodziewają się ponad 50 psów. Swoją obecność zapowiedzieli hodowcy i właściciele ze Słowacji, Czech, Polski, Węgier, Włoch.

Szczegóły na https://dogoargentinolovers.com

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).