Niedziela, 5 lutego 2023r. | Imieniny: Agaty, Adelajdy
Pokaż menu

XVI Sesja Rady Gminy Janw

28 stycznia, 2016
Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl
28 stycznia 2016 r. odbya si XVI Sesja Rady Gminy Janów, której gównym przedmiotem obrad byo uchwalenie budet gminy Janów na 2016 r. Zgodnie z podjt uchwa dochody gminy planowane s na kwot 17 369 637,12 z, a wydatki planowane s na kwot 17 029 584,68 z. Na zadania inwestycyjne gmina planuje wyda kwot 1 925 385,07, z czego najwaniejszymi zadaniami inwestycyjnymi bdzie inwestycje w Przedszkola i oddziay przedszkolne. W tym zakresie gmina planuj rozpocz budow przedszkola w Zotym Potoku, jak równie przebudowa budynku Szkoy Podstawowej w Janowie, Lusawicach oraz Gimnazjum w Piasku w celu dostosowania ich do nowym wymogów zwizanych z ochron przeciwpowaarow. Po uchwaleni budetu radni przyjli wieloletni prognoz finansow oraz wyrazili zgod na kontynuowanie czonkostwa Gminy Janów w stowarzyszeniu Rybacka Lokalna Grupa Dziaania „Jurajska Ryba”

Relacja z XV Sesji Rady Gminy Janów
 
 
 
 
 

Źródło: http://janow.pl/?s=a&t=1&m=&i=5709

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).