Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Zagłosuj na Centrum Usług Społecznościowych w Janowie

02 lutego, 2023
Zagłosuj na Centrum Usług Społecznościowych w Janowie

Zagłosuj na Centrum Usług Społecznościowych w Janowie

Zachęcamy do głosowania na Centrum Usług Społecznościowych po kompleksowym remoncie w konkursie „Inwestycja z perspektywą 2023” zorganizowanym przez Serwis  Samorządowy PAP.

Na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z UE głosować można do 10 lutego 2023 r. do godz 16.00. Aby oddać głos należy wejść na stronę www.samorzad.pap.pl. Każdy możne oddać więcej niż jeden ważny głos.

Serwis Samorządowy PAP realizuje konkurs w ramach projektu „Polityka Spójności w regionach” współfinansowanego przez Komisję Europejską. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 187 projektów zrealizowanych z dofinansowaniem unijnym przez jednostki samorządu terytorialnego ze wszystkich województw.

Laureaci konkursu ogłoszeni zostaną 27 lutego podczas konferencji w Centrum Prasowym PAP w Warszawie.

Zachęcamy do głosowania i udostępniania powyższej informacji!

 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).