Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Zapraszamy do głosowania na ścieżkę pieszo – rowerową z Janowa do Złotego Potoku

10 sierpnia, 2023
Zapraszamy do głosowania na ścieżkę pieszo – rowerową z Janowa do Złotego Potoku

Zachęcamy do oddania głosu na ścieżkę pieszo – rowerową z Janowa do Złotego Potoku w Konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2023 organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Aby zagłosować należy wejść na stronę https://npp.slaskie.pl/vote/project_28 i przyznać punkty trzem ulubionym realizacjom zgłoszonym do Konkursu. Najpopularniejsza realizacja, która uzyska największą liczbę głosów zdobędzie Nagrodę Publiczności.

Wśród uczestników głosowania rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.

Celem Konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna jest promocja rozwoju i zmian jakościowych przestrzeni publicznej oraz poprawa środowiska zamieszkania przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju poprzez nagradzanie najciekawszych realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących przestrzeń publiczną województwa śląskiego.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).