Wtorek, 5 grudnia 2023r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym

04 października, 2023
Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym

Gmina Janów w 2017 roku rozpoczęła proces rewitalizacji, którego zadaniem jest poprawa jakości życia mieszkańców gminy. W tym celu opracowano Gminny Program Rewitalizacji, w ramach którego przewidziano szereg działań do wykonania na przestrzeni lat 2017 – 2023.

Mamy 2023 r. tym samym Gmina Janów chce poznać opinie swoich mieszkańców - dowiedzieć się jak mieszkańcy oceniają jakość życia w gminie, jakie widzą zmiany rozwojowe na przestrzeni ostatnich lat. Poznane w ramach badania opinie mieszkańców posłużą m.in. do zaprojektowania kolejnych działań jakie gmina będzie realizować w najbliższej przyszłości.

W tym celu uruchomiona została ankieta badawcza w wersji on-line.

Bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu i podzieleniu się swoja opinia o Gminie Janów.

Aby wziąć udział w badaniu należy kliknąć link:

http://limesurvey.cds.krakow.pl/index.php/646435?newtest=Y&lang=pl

Badanie prowadzone jest od 4 do 18 października 2023 r.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).