Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

Zapraszamy dzieci na zajęcia świetlicowe

09 maja, 2022
Zapraszamy dzieci na zajęcia świetlicowe

Rozpoczyna się rekrutacja do projektu „Świetlicy marzeń" dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

W  nowoutworzonej placówce wsparciem zostanie objętych 10 dzieci  uczęszczających do szkoły podstawowej.

Uczestnicy projektu otrzymają pomoc w odrabianiu lekcji i nauce oraz wsparcie psychoterapeuty. Odbywać się będą zajęcia tematyczne. Przewidziano podwieczorek oraz organizację czasu wolnego.

Świetlica będzie miała siedzibę w Centrum Usług Społecznościowych w Janowie przy Placu Grunwaldzkim 9.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie, prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Janowie pod numerem telefonu 34 327 84 05.

W załączniku formularz rekrutacyjny oraz regulamin przyjęcia do projektu.

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
FORMULARZ REKRUTACYJN2.pdf pdf 253,68 KB Pobierz
swietlica marzen regulamin rekrutacji.pdf pdf 435,83 KB Pobierz
Źródło: Urząd Gminy Janów



Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).