Poniedziałek, 10 maja 2021r. | Imieniny: Izydora, Antoniny, Symeona
Pokaż menu

Zapraszamy na Koncert Pieśni Patriotycznych

15 kwietnia, 2021
Zapraszamy na Koncert Pieśni Patriotycznych

Oliwia Skalec i Julia Magiera będę reprezentowały Gminę Janów podczas Koncertu Pieśni Patriotycznych z okazji 230- rocznicy Konstytucji 3 maja.

Uczennice klasy VI Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Lgoczance, Oliwia Skalec i Julia Magiera, wystąpią w duecie i zaśpiewają utwór „Niepodległa, Niepokorna”.

Koncert zobaczyć będzie można 3 maja br. o godz. 17.00 na www.gokmykanow.pl.

W wydarzeniu udział wezmą reprezentanci gmin powiatu częstochowskiego. Organizatorem koncertu, nad którym honorowy patronat objęła Jadwiga Wiśniewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Mykanowie i Lidia Burzyńska, Poseł na Sejm RP.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).