Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie zadania dotyczącego zabudowy dwóch instalacji fotowoltaicznych

13 marca, 2024
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie zadania dotyczącego zabudowy dwóch instalacji fotowoltaicznych

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej pod nazwą Zespół Ośrodków Zdrowia Gminy Janów  zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zadania dotyczącego zabudowy dwóch instalacji fotowoltaicznych realizowanego w ramach programu "Poprawa Jakości Powietrza w województwie śląskim - odnawialne źródła energii w obiektach użyteczności publicznej" dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony  Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

Nazwa plikuTyp plikuRozmiar plikuPobierz
Zapytanie ofertowe pdf400,19 KB Pobierz
Przedmiar robót pdf114,18 KB Pobierz
Projekt techniczny pdf9,62 MB Pobierz
Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót pdf483,61 KB PobierzGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).