Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie zadania pn. „Budowa obiektów małej architektury w miejscowości Żuraw”

13 lutego, 2024
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie zadania pn. „Budowa obiektów małej architektury w miejscowości Żuraw”

Zapraszamy do złożenia oferty na wykonanie zadania pn. „Budowa obiektów małej architektury w miejscowości Żuraw"  objętego dofinansowaniem w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, Poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

Nazwa plikuTyp plikuRozmiar plikuPobierz
Zapytanie Ofertowe pdf307,41 KB Pobierz
Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy pdf222,00 KB Pobierz
Załącznik nr 2 – Oświadczenie o braku powiązania pomiędzy podmiotami współpracującymi pdf190,91 KB Pobierz
Załącznik nr 3 – Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu pdf192,48 KB Pobierz
Załącznik nr 4 – Wzór umowy pdf190,63 KB Pobierz
Załącznik nr 5 – Dokumentacja projektowa pdf7,76 MB Pobierz
Załącznik nr 6 – Przedmiar robót pdf207,28 KB Pobierz
Załącznik nr 7 - Oświadczenie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego pdf493,19 KB PobierzGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).