Wtorek, 16 lipca 2024r. | Imieniny: Mariki, Benity, Eustachego
Pokaż menu

Zaproszenie na Piknik Rodzinny Partnerstwa “Jura Moc”

28 września, 2017
Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

ZAPRASZAMY w najbliższą niedzielę 1 października 2017r. na Piknik Rodzinny Partnerstwa "JuraMoc" w Rynku w Janowie w godz. od 14.00 do 17.00.

W programie prezentacja oferty turystycznej partnerów, występy sceniczne oraz bezpłatne atrakcje dla dzieci. Bistro "Złota Jura" serwować będzie własne pierogi, Jurajski Park Linowy - zjeżdżalnie linowe, SkillZone -zabawy z paintballem, Na Skraju Niwy - gry z hokejem na trawie i konne opowieści, ArtPonik i Biblioteka Gminna oraz SOKiS - artystyczne i poetyckie zmagania, Muzeum i Punkt Informacji przedstawi historyczne opowieści na Szlaku Poezji i Legend Złotego Potoku. Ta nowa oferta turystyczna skierowana zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych łączy w sobie wiele atrakcyjnych elementów i zapewnia wspaniały wypoczynek na Jurze.

Jura Moc to inicjatywa wspierająca rozwój gminy Janów poprzez zaproponowanie kompleksowej i wyjątkowej usługi turystycznej. W skład Partnerstwa wchodzą podmioty ekonomii społecznej, przedsiębiorcy oraz mieszkańcy przy współpracy z Samorządem i Jurajskim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Zapraszamy serdecznie na radosne spotkanie na Janowskim Rynku. Pogoda zapewniona. Dla pragnących przybyć do Janowa od strony Myszkowa i Żarek informujemy, ze ze względu na remont drogi przez Złoty Potok wytyczony został objazd przez Siedlec, Pabianice i Piasek.

 

Partnerstwo_Jura_moc.jpg

Zaproszenie na piknik rodzinny

Zaproszenie na piknik rodzinny
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).