Czwartek, 21 września 2023r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

Zawodnicy Kabex Janów z dużymi sukcesami

12 września, 2023
Zawodnicy Kabex Janów z dużymi sukcesami

Filip Tomzik z ULKS "KABEX" Podkowa Janów zwyciężył podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw U16 rozegranych 9 września 2023 r. w Opolu.

Podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw U16 w lekkiej atletyce województwa śląskiego i opolskiego w chodzie na 5 km Filip Tomzik wywalczył pierwsze miejsce a Kamil Strzelczyk uplasował się na drugiej pozycji.

Tego samego dnia w Siewierzu Jeziorna, w biegu na dystansie 600 m, Ola Pękala wygrała wśród dziewcząt. Swoją rywalizację wśród chłopców na drugim miejscu zakończył Wojtek Mendakiewicz  a na trzecim Wojtek Grabny.

10 września w Kłobucku na dystansie 200 m  swoje pierwsze zwycięstwo wybiegała Laura Zaskórska . Wiktor Walczyk zdominował bieg na 800 m pewnie wygrywając zawody.

Janek Antoński swój występ na dystansie 1 km zakończył na drugim miejscu. Lena i Kinga Zych swoje rywalizacje na 400 m i 800 m ukończyły na trzecim miejscu.
W dwa dni zawodnicy ULKS "KABEX" Podkowa Janów wywalczyli aż cztery pierwsze, trzy drugie i trzy trzecie miejsca. Gratulujemy!

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).