Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

ZŁOTOPOTOCZANKI w projekcie Śląskie NoweFio 2021-2023

14 listopada, 2022
ZŁOTOPOTOCZANKI w projekcie Śląskie NoweFio 2021-2023

Koło Gospodyń Wiejskich ZŁOTOPOTOCZANKI wzięły udział w projekcie „ Bo jak nie my to kto - remont siedziby KGW ZŁOTOPOTOCZANKI” Śląskie NoweFio 2021-2023.

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu zakupionych zostało 6 szt. elektrycznych grzejników szklanych z wifi wraz z niezbędnym materiałem do ich podłączenia.

Kwota otrzymanego dofinansowania: 5 805,20 zł.

W związku z realizacją wniosku Monika Kasznia Radna Gminy Janów, została wyróżniona przez Ślaskie NOWEFIO jako Abasadador Projektu.

Projekt Koła Gospodyń Wiejskich ZŁOTOPOTOCZANKI sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Śląskie NoweFio realizowanego przez Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości i Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS.

 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).