Sobota, 31 lipca 2021r. | Imieniny: Ignacego, Lubomira, Heleny
Pokaż menu

Zmiana Harmonogramu odbioru odpadów komunalnych w Złotym Potoku

17 czerwca, 2021
Zmiana Harmonogramu odbioru odpadów komunalnych w Złotym Potoku

Drodzy mieszkańcy Złotego Potoku, informujemy, iż od miesiąca lipca ulegnie zmianie harmonogram odbioru odpadów komunalnych w miejscowości Złoty Potok, poniżej aktualny harmonogram odbioru.harmonogram.jpg

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
nowy-harmonogram-ZŁOTY-POTOK.pdf pdf 736,10 KB Pobierz
Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).