Sobota, 23 października 2021r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Pokaż menu

ZMIANY W FUNKCJONOWANIU URZĘDU GMINY JANÓW W DNIACH 29 -30 WRZEŚNIA 2021 R.

28 września, 2021
ZMIANY W FUNKCJONOWANIU URZĘDU GMINY JANÓW W DNIACH 29 -30 WRZEŚNIA 2021 R.

W związku z planowanymi w dniach 29 - 30 września 2021 r. pracami na sieci energetycznej i związanymi z nimi przerwami w dostawach prądu do budynku Urzędu Gminy informujemy, że obsługa petentów i kontakt z nami w tych dniach mogą być utrudnione. Ponadto w dniu 30 września 2021 r.  Urząd Gminy będzie czynny do godz. 13.00.
                                                        Za utrudnienia przepraszamy.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).