Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Andrzejki w Kole Emerytów, Rencistów i Inwalidów

27 stycznia, 2016
Osiny - Remiza OSP - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Osiny - Remiza OSP - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Dnia 28 listopada 2015r. o godz.17.00 w remizie OSP w Kamienicy Polskiej odbyła się zabawa andrzejkowa zorganizowana przez Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów z naszej gminy.

Andrzejki to ostatnie okazje do zabaw tanecznych przed Adwentem. Tego dnia zgodnie z tradycją, św. Andrzej za pomocą wróżb uchyla rąbka tajemnicy o przyszłości. Dnia 28 listopada 2015r. o godz.17.00 w remizie OSP w Kamienicy Polskiej odbyła się zabawa andrzejkowa zorganizowana przez Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów z naszej gminy. Impreza odbyła się w magicznym nastroju, gdzie oprócz dobrej zabawy wróżono z butów. Nie odbyło się również bez lania wosku. Atmosfera była wspaniała. Chociaż na wróżby andrzejkowe należy spojrzeć z przymrużeniem oka, to z pewnością każdy będzie czekał następnych Andrzejek.

Galeria zdjęć

Źródło: http://kamienicapolska.pl/aktualnosci/andrzejki_w_kole_emerytow,_rencistow_i_inwalidow_d4916_pol.html
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).