Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

APEL WÓJTA GMINY KAMIENICA POLSKA

27 stycznia, 2016
Osiny - Remiza OSP - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Osiny - Remiza OSP - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W związku z trwającym sezonem grzewczym zwracam się do Państwa z prośbą o zaprzestanie spalania śmieci i odpadów w piecach domowych, kominkach i ogniskach. Podkreślam, że palenie śmieci w domowych urządzeniach grzewczych przyczynia się do pogorszenia stanu powietrza atmosferycznego, wywołując tym samym negatywne skutki dla zdrowia Twojego i Twoich bliskich.

pełna treść: tutaj

Źródło: http://kamienicapolska.pl/aktualnosci/apel__wojta_gminy_kamienica_polska__d4917_pol.html
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).