Sobota, 23 października 2021r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Pokaż menu

Doposażenie placu zabaw w Sołectwie Osiny

07 października, 2021
Osiny - Remiza OSP - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Osiny - Remiza OSP - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0
Doposażenie placu zabaw w Sołectwie Osiny

Doposażenie placu zabaw w Sołectwie Osiny zrealizowane zostało w ramach Marszałkowskiego Konkursu „Inicjatywa Sołecka” 2021. Sprzęt jest ogólnodostępny  i nieodpłatnie służy mieszkańcom.

W ramach realizacji zadania zostało zakupione doposażenie placu zabaw. Zakupiono i zamontowano zestaw sprawnościowy z siatką poziomą wyposażony min. w ściankę wspinaczkową oraz ławki w ilości 8 szt.

Zadanie zostało zrealizowane na terenie działki o nr ewid. 235/2 położonej w Osinach ul. Częstochowska 165, stanowiącej własność Gminy Kamienica Polska (księga wieczysta nr CZ1C/00078440/5).

Doposażenie placu zabaw pozwoliło stworzyć atrakcyjne miejsce rekreacji i zabawy dla dzieci i rodziców z Sołectwa Osiny. Podczas zabawy dzieci mają możliwość budowania więzi międzyludzkich i integracji z rówieśnikami.
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).