Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Dzień Kobiet w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

05 kwietnia, 2016
Wanaty - Remiza strażacka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Wanaty - Remiza strażacka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

W niedzielę palmową tj. 20 marca 2016r. członkowie Koła nr 12 PZERiI w Kamienicy Polskiej oraz zaproszeni goście udział wzięli w wyjazdowej uroczystości, zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet.

Celem wyjazdu była Jura Krakowsko - Częstochowska.

Uczestnicy wycieczki podziwiali miejscowy krajobraz: malownicze wzgórza, wapienne skałki, lasy i doliny.

Zwiedzili m. in. Kompleks Pałacowo - Parkowy w Złotym Potoku, Młyn "Kołaczew", Jaskinię Ostrężnicką i Grotę Niedźwiedzią.

Zwieńczeniem wyjazdu była wizyta w jednym z jurajskich gościńców, gdzie na Uczestników czekał smaczny obiad oraz niewątpliwie jedna z większych atrakcji spotkania, kabareciarz - Mirek Grajek.

Śmiechu i zabawy nie było końca. Wszyscy bawili się doskonale. Wyjazd z pewnością pozostanie na długo w pamięci jego Uczestników.

Galeria zdjęć
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).