Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Festyn na „Pożegnanie lata na sportowo”

25 sierpnia, 2021
Festyn na „Pożegnanie lata na sportowo”

Festyn na "Pożegnanie lata na sportowo"

W dniu 28 sierpnia 2021 roku w sobotę w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamienicy Polskiej odbędzie się festyn na "Pożegnanie lata na sportowo".

Przy okazji tego wydarzenia na terenie GOKSiR w Kamienicy Polskiej dostępny będzie :

 

-------PUNKT SZCZEPIEŃ przeciwko COVID-19, przygotowany przez Specjalistyczne Centrum Medyczne "SPEC - MED" w Częstochowie. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty.

Punkt Szczepień czynny będzie od godz. 15:00 do godz. 18:00.

 

--------NARODOWY SPIS POWSZECHNY MIESZKAŃCÓW przygotowany przez pracowników Urzędu Stanu Cywilnego w Kamienicy Polskiej.

Pracownicy USC rozpoczną spis od godziny 16.00 i będą dostępni dla mieszkańców gminy do godziny 18.00.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

 

Serdecznie zapraszamy!

 
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).