Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

„Hej kolęda, kolęda…” – VIII Przedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

18 stycznia, 2023
Kościół w Kamienicy Polskiej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Kościół w Kamienicy Polskiej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0
„Hej kolęda, kolęda…” - VIII Przedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

W dniu 12.01.2023 roku odbył się VIII Przedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek zorganizowany w Przedszkolu w oddziale zamiejscowym w Osinach.

Konkurs odbywa się cyklicznie pod Patronatem Wójta Gminy Kamienica Polska. W tym roku znowu, po przerwie związanej z sytuacją epidemiologiczną mogliśmy się spotkać w rzeczywistości i wspólnie kolędować.

W konkursie wystąpiły przedszkolaki w wieku od 3 do 6 lat z wszystkich przedszkoli na terenie naszej gminy. Jury w składzie Pani: Agata Najnigier - Zastępca Wójta Gminy Kamienica Polska oraz  Pani Agnieszka Szkop - nauczyciel katecheta stanęły przed ogromnym wyzwaniem, bo bez wątpienia wszystkie wykonania były przepiękne i wzruszające.  
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).