Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Informacja Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kamienicy Polskiej o terminach złożenia wniosku o wypłatę dodatku węglowego oraz dopłat do ogrzewania dla innych źródeł ciepła

24 listopada, 2022
Informacja Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kamienicy Polskiej o terminach złożenia wniosku o wypłatę dodatku węglowego oraz dopłat do ogrzewania dla innych źródeł ciepła
Informacja Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kamienicy Polskiej…

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kamienicy Polskiej informuje, że zgodnie z art. 2 ust. 9 Ustawy z dnia 5 sierpnia 2022 r. o dodatku węglowym oraz art. 24 ust. 12 Ustawy z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw, wnioski o wypłatę dodatku węglowego oraz dopłat do ogrzewania dla innych źródeł ciepła (pelet drzewny, drewno kawałkowe, biomasa, gaz skroplony LPG, olej opałowy) można składać w terminie do 30 listopada 2022 roku.

Wnioski złożone po dniu 30 listopada 2022 r. zostaną pozostawione bez rozpoznania.

 

W związku ze zmianą ustawy o dodatku węglowym istnieje możliwość ponownego złożenia wniosku o wypłatę dodatku węglowego, przez osoby, które zamieszkują pod tym samym adresem, w odrębnych lokalach i posiadają oddzielne lub współdzielone źródło ogrzewania.

 
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).