Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Konsultacje społeczne ws. ‘’KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA w POLSCE”

18 lutego, 2016
Wanaty - Remiza strażacka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Wanaty - Remiza strażacka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

W dniu 26 lutego o godzinie 16.00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Kamienicy Polskiej ul. Konopnickiej 135 odbędzie się konsultacja społeczna z Mieszkańcami Gminy w zakresie tworzenia ‘’KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA w POLSCE”.

Pełna treść informacji: tutaj
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).