Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Otrzymaliśmy dotacje na remont dróg gminnych

26 października, 2021
Otrzymaliśmy dotacje na remont dróg gminnych
Otrzymaliśmy dotacje na remont dróg gminnych

W ramach pierwszej edycji pilotażowego Programu Inwestycji Strategicznych – Rządowy Fundusz Polski Ład, Gmina Kamienica Polska otrzyma 5 557 500 zł bezzwrotnego dofinansowania.

W ramach Programu Inwestycji Strategicznych Rządowego Funduszu Polski Ład , Gmina dostanie 2 707 500 zł na remont ulicy Magazynowej w Kamienicy Polskiej i 2 850 000 zł na remont ulicy Długiej w Zawadzie.

 

 
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).