Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Program Ogólnopolska Karta Seniora

27 marca, 2023
Program Ogólnopolska Karta Seniora
Program Ogólnopolska Karta Seniora
Każdy senior, który ukończył 60 lat może wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury.

Program Ogólnopolska Karta Seniora jest programem autorskim Stowarzyszenia MANKO, które od 25 lat podejmuje wiele inicjatyw, mających na celu poprawę jakości życia, zdrowia i bezpieczeństwa seniorów. Środki na jego prowadzenie pozyskujemy od gmin partnerskich, sponsorów i z darowizn.

Lista wszystkich 3000 punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl

Niemal każdego dnia dołączają do nas nowe firmy, które deklarują współpracę z Głosem Seniora i tym samym wprowadzają rabaty dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora (OKS).

Kontakt w sprawie wyrobienia Ogólnopolskiej Karty Seniora:

tel. 12 429 37 28      e-mail: [email protected]

 

Formularz zgłoszeniowy dla uczestników programu „Ogólnopolska Karta Seniora” można pobrać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kamienicy Polskiej lub z załącznika.

 

Załącznik: tutaj

 

 
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).