Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

Przerwa w zaopatrzeniu w wodę w m. Wanaty

23 maja, 2023
Przerwa w zaopatrzeniu w wodę w m. Wanaty
Przerwa w zaopatrzeniu w wodę w m. Wanaty

Informujemy Mieszkańców m. Wanaty ul. Warszawska strona  parzysta  od nr 34 – 50, strona  nieparzysta  od nr 71 – 143A oraz Kolonia Poczesna nr 47, nr 47a i nr 49a, iż z uwagi na roboty prowadzone przy przebudowie drogi krajowej DK91, nastąpi przerwa w zaopatrzeniu w wodę dnia 24.05.2023 r. w godz. 07 00 – 17 00.

Z uwagi na powyższą przerwę w dostawie wody prosimy o zrobienie niezbędnego zapasu wody do spożycia.
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).