Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Spotkanie Miłośników Gminy Kamienica Polska w Muzeum Regionalnym

15 lutego, 2016
Kościół w Kamienicy Polskiej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Kościół w Kamienicy Polskiej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców naszej Gminy oraz wszystkie Osoby, zainteresowane jej historią 23 lutego 2016r. o godz.17.00 do sali konferencyjnej Muzeum Regionalnego w Kamienicy Polskiej na spotkanie z panią Krystyną Jałowiecką-Szafert z Towarzystwa Genealogicznego Ziemi Częstochowskiej.

Pani Krystyna Jałowiecka - Szafert  w swym wykładzie przedstawi, jak poszukiwać swych przodków na podstawie poszukiwań z rejonu Rędzin i Mykanowa, a także ukaże, jak zorganizować zjazdy rodzinne.

Źródło: http://kamienicapolska.pl/aktualnosci/spotkanie_milosnikow_gminy_kamienica_polska_w_muzeum_regionalnym_d4951_pol.html
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).