Niedziela, 29 stycznia 2023r. | Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa
Pokaż menu

Spotkanie z Mikołajem

08 grudnia, 2022
Wanaty - Remiza strażacka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Wanaty - Remiza strażacka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0
Spotkanie z Mikołajem

5 grudnia br. do Gminnej Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej przybył Św. Mikołaj z prezentami dla najmłodszych Mieszkańców Gminy.

Było dużo śmiechu, radości, zabaw. Wesoła i beztroska atmosfera sprawiły, że ten wieczór z pewnością na długo zostanie w pamięci jego Uczestników.

Dziękujemy Organizatorom: Gminnej bibliotece Publicznej, Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Sportu i Rekreacji i Muzeum Regionalnemu za przygotowanie tak ważnego wydarzenia dla naszej Gminy.

 

Poniżej publikujemy fotorelację z wydarzenia.

 
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).