Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Srebrna Odznaka Honorowa za zasługi dla województwa śląskiego dla Pani Anety Podsiadlik-Frączek

10 grudnia, 2021
Osiny - Remiza OSP - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Osiny - Remiza OSP - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0
Srebrna Odznaka Honorowa za zasługi dla województwa śląskiego dla Pani…

Opiekun świetlicy środowiskowej w Osinach – Pani  Aneta Podsiadlik-Frączek – odznaczona została Srebrną Odznaką Honorową za zasługi dla województwa śląskiego.

Odznaka honorowa za zasługi dla województwa śląskiego jest odznaczeniem regionalnym, ustanowionym w 2000 uchwałą Sejmiku Województwa Śląskiego. Przyznawana jest  osobom fizycznym i innym podmiotom, które całokształtem działalności przyczyniają  się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju województwa śląskiego.

Gratulujemy  Pani Anecie  Podsiadlik-Frączek i życzymy dalszych sukcesów!
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).