Środa, 8 lutego 2023r. | Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny
Pokaż menu

Święta Bożego Narodzenia w Przedszkolu

23 grudnia, 2022
Wanaty - Remiza strażacka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Wanaty - Remiza strażacka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0
Święta Bożego Narodzenia w Przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia 😊

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny dla każdego z nas dorosłych i dzieci, to czas szczególnie magiczny.

W tym roku również w Przedszkolu mogliśmy po długiej przerwie świętować magie Bożego Narodzenia w czasie wspólnych występów i spotkań z rodzicami. Dla nas wszystkich był to czas szczególny, radosny czas kolędowania i wspólnych wzruszeń.

Wszystkim życzymy aby radość i dobro Świąt Bożego Narodzenia zostało z nami na zawsze, na każdy dzień Nowego Roku.

Magdalena Woźniak

Dyrektor Przedszkola

 
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).