Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Terminy Komisji Rady Gminy

21 marca, 2023
Terminy Komisji Rady Gminy
Terminy Komisji Rady Gminy

Komisja Rewizyjna – 24.03.2023r. (piątek), godz. 09.00 – Urząd Gminy w Kamienicy Polskiej (sala posiedzeń)

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji – 24.03.2023r. (piątek), godz. 12.00 – Urząd Gminy w Kamienicy Polskiej (sala posiedzeń)

Komisja Gospodarki, Ochrony Środowiska, Oświaty i Spraw Społecznych – 27.03.2023r. (poniedziałek), godz. 09.00 – Urząd Gminy w Kamienicy Polskiej (sala posiedzeń)
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).