Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Turniej Brydża Sportowego

08 marca, 2016
Osiny - Remiza OSP - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Osiny - Remiza OSP - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Dnia 5 marca br. w sali konferencyjnej Muzeum Regionalnego odbył się III Turniej Brydża Sportowego o Puchar Wójta Gminy Kamienica Polska.

 

Po oficjalnym otwarciu rozgrywek przez dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji - Pana Szymona Kuśnierczyka, turniej poprowadził Pan Rafał Potemski. Po wyrównanej walce pierwsze miejsce zajęli: R. Potemski i D. Grzybczyk. Na miejscu drugim uplasowali się: T. Łagodziński i J. Szmukier, a na miejscu trzecim: B.Lula i J.Marsik. Zwycięzcy uhonorowani zostali pamiątkowymi pucharami przez Wójta Gminy Kamienica Polska - Pana Cezarego Stempnia.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję Turnieju.

 

Galeria zdjęć

 


 •  

   


 •  

   


 •  

   


 •  

   


 •  

   


 •  

   

 

 
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).