Niedziela, 25 lutego 2024r. | Imieniny: Wiktora, Cezarego
Pokaż menu

Turniej Tenisa Stołowego

08 lutego, 2016
Kościół w Kamienicy Polskiej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Kościół w Kamienicy Polskiej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Wójt Gminy Kamienica Polska wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji w Kamienicy Polskiej zaprasza na Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kamienica Polska.

Źródło: http://kamienicapolska.pl/aktualnosci/turniej_tenisa_stolowego_d4949_pol.html
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).