Poniedziałek, 25 września 2023r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

Uczennice Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej finalistkami konkursu genealogicznego “Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna”

01 czerwca, 2023
Uczennice Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej finalistkami konkursu genealogicznego “Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna”
Uczennice Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej…

Miło nam poinformować, że Finalistkami konkursu genealogicznego "Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna", organizowanego przez Ministra Edukacji i Nauki oraz Archiwa Państwowe w województwie śląskim zostały Uczennice Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej: Aleksandra Lisek i Oliwia Najnigier.

 

Serdecznie gratulujemy!

 
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).