Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

XVII Sesja Rady Gminy

27 stycznia, 2016
Kościół w Kamienicy Polskiej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Kościół w Kamienicy Polskiej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Informuje się Mieszkańców Gminy Kamienica Polska, że dnia 30 grudnia 2015 roku w sali narad Urzędu Gminy w Kamienicy Polskiej odbędzie się XVII Sesja Rady Gminy.

treść informacji: tutaj

Źródło: http://kamienicapolska.pl/aktualnosci/xvii_sesja_rady_gminy_d4924_pol.html
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).