Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Zagraliśmy i … wygraliśmy!!!

13 stycznia, 2016
Osiny - Remiza OSP - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Osiny - Remiza OSP - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

10 stycznia 2016 roku Gimnazjum im. Agnieszki Osieckiej w Kamienicy Polskiej po raz piętnasty było organizatorem  Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W godzinach od 15:30 do 20:00 w Gminnej Hali Sportowej  nauczyciele, uczniowie, rodzice i wszyscy goście bawili  się podczas    24. Finału WOŚP. Na scenie pojawili się wspaniali mali i duzi tancerze, piosenkarze.
110 wolontariuszy wyruszyło, aby zbierać pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Byli to przede wszystkim uczniowie naszej szkoły, ale nie zabrakło również uczniów  z Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Poczesnej oraz naszych absolwentów.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, nauczycieli, rodziców, władz gminy,  sponsorów zorganizowaliśmy  licytację, loterię fantową ,„wośpowy bar”  oraz wspaniałe „Światełko do nieba” i …. po raz kolejny pobiliśmy rekord zebranych pieniędzy: 55.213,39zł plus zagraniczna waluta.
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że najpiękniejsza i najgłośniejsza orkiestra świata mogła zagrać i odnieść taki sukces.

 
Helena Błaszczyk

Źródło: http://kamienicapolska.pl/aktualnosci/zagralismy_i_…_wygralismy!!!_d4932_pol.html
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).