Poniedziałek, 25 września 2023r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

Zimowe ferie w Świetlicy w Zawadzie

04 lutego, 2016
Kościół w Kamienicy Polskiej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Kościół w Kamienicy Polskiej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Już 15 lutego rozpoczynają się długo wyczekiwane przez Uczniów ferie.

Świetlica dla Dzieci i Młodzież "PIKSEL" w Zawadzie przygotowała bogaty program zajęć. Będzie zdrowo, sportowo, kulinarnie. Prawdziwą gratką z pewnością okaże się wyjazd do Muzeum Starego Młyna i Etno Pracowni w Żarkach.
Serdeczie zapraszamy wszystkich Milusińskich !!!

 

Źródło: http://kamienicapolska.pl/aktualnosci/zimowe_ferie_w_swietlicy_w_zawadzie_d4946_pol.html
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).