Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Dzień otwarty w Urzędzie skarbowym

14 kwietnia, 2016
Kościół Św. MIchała w Kłomnicach - Zureks - Praca własna / Wikipedia / Public domain Kościół Św. MIchała w Kłomnicach - Zureks - Praca własna / Wikipedia / Public domain

Naczelnik Drugiego Urzędu skarbowego w Częstochowie zaprasza mieszkańców Gminy Kłomnice 16 kwietnia 2016 r. w godzinach do 9:00 do 13:00, do siedziby Drugiego Urzędu Skarbowego w Częstochowie na organizowany w tym dniu „DZIEŃ OTWARTY”.

Będzie można złożyć zeznanie podatkowe, uzyskać informacje dotyczące e-deklaracji, pracownicy tut. urzędu będą służyć pomocą w elektronicznym wypełnianiu i przesyłaniu zeznań podatkowych, uzyskać informację w zakresie innych podatków oraz zaktualizować dane rejestracyjne. Kasy czynne będą w godzinach od 9:00 do 13:00.

Marta Młynek

Zastępca Naczelnika
Drugiego Urzędu Skarbowego
w Częstochowie.
Gmina Kłomnice
Największą zaletą gminy Kłomnice jest jej atrakcyjne położenie. Leży bowiem blisko trasy szybkiego ruchu DK 1, posiada doskonałe połączenie kolejowe na trasie Częstochowa - Radomsko. Czyste środowisko, zdecydowana większość terenów zielonych, sąsiedztwo jury krakowsko - częstochowskiej oraz przepływająca przez gminę rzeka Warta i malownicze zakątki sprawiają, że tereny te są atrakcyjne dla turystów i osób spragnionych rekreacji.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).