Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Spotkania informacyjne dotyczące “ustawy o ziemi”

14 kwietnia, 2016
Kościół Św. MIchała w Kłomnicach - Zureks - Praca własna / Wikipedia / Public domain Kościół Św. MIchała w Kłomnicach - Zureks - Praca własna / Wikipedia / Public domain

W piątek 22 kwietnia oraz w poniedziałek 25 kwietnia odbędą się dyżury poselskie oraz otwarte spotkania informacyjne dotyczące "ustawy o ziemi", blokującej swobodny obrót ziemią oraz w sprawie opóźnień w wypłacie dopłat dla rolników. Zarówno dyżury jak i spotkania są przeznaczone dla mieszkańców powiatu częstochowskiego. Organizatorem spotkań jest Pani Izabela Leszczyna Poseł na Sejm RP.

Spotkanie 22 kwietnia odbędzie się w Urzędzie Gminy Lelów (ul. Szczekocińska 18). Dyżur rozpocznie się o godz. 16:00, spotkanie informacyjne o godz. 17:00.

Spotkanie 25 kwietnia odbędzie się w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol (ul. Chrząstowska 6A). Dyżur rozpocznie się o godz. 15:30, spotkanie informacyjne o 16:30.
Gmina Kłomnice
Największą zaletą gminy Kłomnice jest jej atrakcyjne położenie. Leży bowiem blisko trasy szybkiego ruchu DK 1, posiada doskonałe połączenie kolejowe na trasie Częstochowa - Radomsko. Czyste środowisko, zdecydowana większość terenów zielonych, sąsiedztwo jury krakowsko - częstochowskiej oraz przepływająca przez gminę rzeka Warta i malownicze zakątki sprawiają, że tereny te są atrakcyjne dla turystów i osób spragnionych rekreacji.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).