Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Sukces naszych strzelców

30 marca, 2016
Kościół Św. MIchała w Kłomnicach - Zureks - Praca własna / Wikipedia / Public domain Kościół Św. MIchała w Kłomnicach - Zureks - Praca własna / Wikipedia / Public domain

Strzelectwo na stronę 1Dnia 19 marca 2016 roku odbyły się drugie zawody strzeleckie o puchar Zbyszków w Częstochowie. W zawodach wzięli udział zawodnicy z terenu Gminy Kłomnice. Nasi strzelcy startowali w konkurencji karabinek pneumatyczny osiągając duże sukcesy.

Na VII miejscu uplasował się Dawid Topolski (uczeń Zespołu Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzydlowie) z wynikiem 268/400. W pierwszej trójce znaleźli się: na III miejscu Łukasz Bitner z wynikiem 335/400 oraz na II miejscu Roman Cisowski z wynikiem 350/400. Zawody przebiegły w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

Strzelectwo na stronę

Pozdrawiamy uczestników oraz sędziów i organizatorów na czele z Zbigniewem Ciaszkiewiczem, Zbigniewem Marciniakiem oraz Krzysztofem Rymskim.

Roman Cisowski, Jarosław Poroszewski
Gmina Kłomnice
Największą zaletą gminy Kłomnice jest jej atrakcyjne położenie. Leży bowiem blisko trasy szybkiego ruchu DK 1, posiada doskonałe połączenie kolejowe na trasie Częstochowa - Radomsko. Czyste środowisko, zdecydowana większość terenów zielonych, sąsiedztwo jury krakowsko - częstochowskiej oraz przepływająca przez gminę rzeka Warta i malownicze zakątki sprawiają, że tereny te są atrakcyjne dla turystów i osób spragnionych rekreacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).