Sobota, 19 czerwca 2021r. | Imieniny: Gerwazego, Protazego
Pokaż menu

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

08 maja, 2021
Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

8 maja obchodzony jest Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Z tej okazji składamy pozdrowienia i najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy za oddanie i zaangażowanie.

Życzymy satysfakcji z codziennej pracy i wielu zadowolonych czytelników! Radości przy realizacji ciekawych przedsięwzięć czytelniczych, edukacyjnych oraz kulturalnych!

Ryszard Suliga

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).