Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Dzień Edukacji Narodowej

14 października, 2021
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

 

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy oświaty
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najlepsze życzenia zdrowia, sukcesów w pracy pedagogicznej, wdzięczności ze strony uczniów oraz pomyślności w życiu osobistym.
Niech Państwa praca na rzecz dzieci i młodzieży przynosi jak najlepsze rezultaty oraz daje satysfakcję z realizowanej misji, jaką jest troska o wychowanie i wykształcenie młodego pokolenia.

Pragniemy złożyć słowa podziękowania za wysiłek wkładany
w wykonywanie Waszej trudnej i odpowiedzialnej pracy.

 

Przewodnicząca Rady Miejskiej
Aneta Chrzuszcz
Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol
Ryszard Suliga
 
 
Monstery

 
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).