Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

Dzień Strażaka

04 maja, 2023
Dzień Strażaka

Dzień Strażaka

Wszystkim Druhnom i Druhom składamy
najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta!

Życzymy dużo zdrowia, energii i działań zakończonych wyłącznie sukcesami. Niech dopisuje Wam zdrowie, nie opuszcza szczęście, a życie osobiste i zawodowe dostarcza powody do dumy i zadowolenia.

Dziękujemy za oddanie, z jakim pomagacie ludziom, za odwagę, z jaką jedziecie na wezwanie i poczucie bezpieczeństwa, które przynosicie. Dziękujemy również za zaangażowanie w funkcjonowanie Waszych jednostek oraz życie naszej lokalnej społeczności.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Waszych najbliższych. To oni najlepiej wiedzą, jak służba i ciągła gotowość do podejmowania nagłych wyzwań i zadań wpływa na życie rodzinne.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Św. Florian - Patron Strażaków

    Św. Florian - Patron Strażaków
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).